Ομιλίες στελεχών Π.Ε.Τ.Ε.Τ. στο 5ο συνέδριο ασφάλειας τροφίμων από την Boussias Comunications
Διαχειριστής Π.Ε.ΤΕ.Τ. | 21 Ιουνίου 2019![Εκτύπωση Εκτύπωση](https://petet.gr/wp-content/plugins/wp-print/images/print.gif)
Η ΠΕΤΕΤ συμμετέχει και υποστηρίζει τις σημαντικότερες εκδηλώσεις του τομέα τροφίμων στην Ελλάδα.Στο 5ο συνέδριο ασφάλειας τροφίμων το οποίο οργανώθηκε από την Boussias Comunications στο Μαρούσι Center Πέμπτη 20/6, ο πρόεδρος της ένωσης ΙωάννηςΣμαρνάκης
μίλησε με θέμα ” Ασφάλεια τροφίμων ως ευκαιρία για καινοτομία στη βιομηχανία τροφίμων ” καθώς και ο υπεύθυνος της επιστημονικής επιτροπής μας Νικόλαος Γκιώνης με θέμα “Environmental monitoring programs in food industry ” .